Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Urząd Miasta
 
Elektroniczna Skrzynka Podawcza


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 
 
OGŁOSZENIA O NABORZE DO PRACY W URZĘDZIE MIASTA PŁOCKA


Urząd Miasta Płocka uprzejmie informuje osoby zainteresowane podjęciem pracy w Urzędzie, iż zgodnie z art.11 pkt 1 ustawy o pracownikach samorządowych(Dz.U. z 2008 roku, Nr 223, poz. 1458) w przypadku każdorazowej potrzeby zatrudnienia pracownika na wolnym stanowisku urzędniczym przeprowadzany będzie otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na dane stanowisko.

Ogłoszenia o naborze umieszczane będą w Biuletynie Informacji Publicznej (www.bip.ump.pl) oraz na tablicy informacyjnej w siedzibie Urzędu Miasta Płocka - Biuro Obsługi Klienta, 09-400 Płock, ul. Zduńska 3.

Tym samym prosimy o nieskładanie, bądź nieprzesyłanie do Urzędu Miasta Płocka swoich ofert pracy w innych przypadkach, aniżeli związanych z ogłoszonym naborem.

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów do pracy, którzy złożyli swoje oferty pracy w Urzędzie Miasta Płocka i pozostawieni byli w dyspozycji Banku Rezerwy Kadrowej, iż powyższy zbiór danych przestaje funkcjonować.

Kwestionariusz osobowy - w formacie PDF

 
     Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: Ogłoszenia o naborze do pracy w Urzędzie Miasta
data publikacji: środa, 16 listopada 2005, godz. 15:08
ostatnia zmiana: środa, 08 sierpnia 2012, godz. 09:13 -> historia zmian  (4)
nadzór nad treścią: kierownik Oddziału Organizacji i Zasobów Ludzkich
osoba publikująca: Izabela Zwierzchowska
ilość wyświetleń: 9 263 398