Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 


Małgorzata Ogrodnik, Iwona Krajewska


16.04.2019r.
data złożenia interpelacji


I N T E R P E L A C J APrzedmiot, temat interpelacji: Utworzenie dodatkowej grupy przedszkolnej dla dzieci w wieku lat 3, w Przedszkolu nr 2 ul. Ciechomicka 68.


Uzasadnienie interpelacji:

W związku z licznymi interwencjami rodziców dzieci, które nie zostały przyjęte do grupy przedszkolnej dla trzylatków, zwracamy się z prośbą o utworzenie dodatkowej grupy przedszkolnej dla dzieci w tym przedziale wiekowym w Przedszkolu nr 2 przy ul. Ciechomickiej 68.
 Zgłaszający się do nas rodzice zwracają uwagę, że około 14 dzieci nie zostało zakwalifikowanych do powyżej wskazanej placówki przedszkolnej, ze względu na niewystarczającą ilość miejsc. Jest to bardzo istotny problem dla rodziców, którzy chcieliby aby ich dzieci uczęszczały do przedszkola w tej części miasta ze względu na miejsce zamieszkania.     

Mając na uwadze przede wszystkim dobro dzieci oraz stworzenie im możliwości prawidłowego rozwoju wśród rówieśników, a także uwzględniając istniejące możliwości lokalowe i logistyczne w Przedszkolu nr 2 na przyjęcie tej dodatkowej grupy dzieci,  zwracamy się z prośbą o rozważenie możliwości utworzenia dodatkowej grupy przedszkolnej (dla trzylatków) w przedmiotowej placówce oświatowej.

Wnioski, ewentualne źródła finansowania:

Załączniki:

Informacje o dotychczasowych próbach i sposobach załatwienia interpelacji:

 


   Małgorzata Ogrodnik

                         Iwona Krajewska
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Małgorzata Maria Ogrodnik, Iwona Krajewska / 2019-04-16 / 345
data publikacji: 
środa, 17 kwietnia 2019, godz. 11:28
ostatnia zmiana: 
środa, 17 kwietnia 2019, godz. 11:31 -> historia zmian  (1)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
66 490 687

Stopka