Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, 11.04.2017 r.


Tomasz Kominek                           
 Radny Miasta Płocka

 

InterpelacjaDotyczy: montażu progów zwalniających przy ulicy Kotwicznej

W imieniu mieszkańców zwracam się z prośbą o zamontowanie progów zwalniających przy ulicy Kotwicznej, propozycja to  okolice posesji nr 8, drugi zaś przy posesji nr 14.
Rozwiązania wymaga problem aut, poruszających się z dużą prędkością na ulicy Kotwicznej. Pełni ona bardzo ważną rolę jako ciąg komunikacyjny dla mieszkańców osiedla i jest często uczęszczana przez osoby zmierzające na przystanek autobusowy, czy na plac zabaw przy ul. Teligi, który obecnie jest jeszcze w budowie.
Jednakże niebawem, wraz z zakończeniem prac na wyżej wspomnianym placu, należy się spodziewać, iż ruch pieszy jeszcze wzrośnie. Z racji, że głównymi odbiorcami inwestycji będą dzieci, to one będą potencjalnie najbardziej zagrożone, ale także wszyscy ludzie, którzy tamtędy przechodzą.
Należy zaznaczyć, że na prawie wszystkich ulicach, na których zamontowano progi zwalniające znacznie poprawiło się bezpieczeństwo. Pragnę również dodać, że na wszystkich ulicach (poza ul. Kotwiczną) zlokalizowanych wokół Placu Teligi już wcześniej zastosowano  progi zwalniające.


Z poważaniem

Tomasz Kominek
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Tomasz Kominek / 2017-04-11 / 1626
data publikacji: 
wtorek, 11 kwietnia 2017, godz. 14:42
ostatnia zmiana: 
wtorek, 11 kwietnia 2017, godz. 14:42 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
66 490 533

Stopka