Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Barbara Smardzewska-Czmiel                     

                   Płock, dnia 2.11.2016 r.
  I N T E R P E L A C J ANawiązując do interpelacji z dnia 28.10.2016 r. Pani Wioletty Kulpy Przewodniczącej Klubu Radnych PiS w Radzie Miasta Płocka dot. zmniejszenia dostępności dla pacjentów przychodni POZ ZOZ Płock w Radziwiu przy ul. Zielonej 40 uprzejmie proszę o wyjaśnienie przyczyn występowania  podobnej sytuacji w Przychodni POZ ZOZ w Górach.
Decyzją właściciela czyli Zarządu Szpitala Św.Trójcy Sp. z o.o., w każdą środę w m-cu listopadzie 2016 pacjenci przynależni do Przychodni w Górach pozbawieni są dostępności do lekarza przyjmującego  codziennie w tejże Przychodni.
Zgodnie z wprowadzoną w listopadzie br. organizacją pracy Pani dr    Kierownik Przychodni w Górach, w każdą środę oddelegowana jest do pracy do Przychodni przy ul. Miodowej, zaś pacjenci z Gór mają być przyjmowani przez lekarzy w Przychodniach w Radziwiu  oraz przy ul. Miodowej.
Taki stan powoduje chaos i dezorientację wśród pacjentów, nie każdy chory, starszy pacjent z Gór lub Grabiny ma możliwość szybkiego dotarcia do zastępczych przychodni i uzyskania pomocy lekarskiej.
W imieniu pacjentów Przychodni w Górach wnoszę o zweryfikowanie swojej decyzji,    ograniczającej stosownie szybkie dotarcie do lekarza. Proponujemy ustalenie zastępstwa Pani dr   w środy w Przychodni przy ul. Miodowej w systemie 50/50 czyli połowę czasu pracy  w Górach, połowę na Miodowej. System ten jest bardziej przyjazny dla naszych pacjentów i nie pozostawia szczególnie potrzebujących chorych pomocy lekarskiej  w tym dniu.
 


 

Barbara Smardzewska-Czmiel  
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Barbara Smardzewska-Czmiel / 2016-10-03 / 1390
data publikacji: 
piątek, 04 listopada 2016, godz. 11:44
ostatnia zmiana: 
piątek, 04 listopada 2016, godz. 11:44 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
66 490 535

Stopka