Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 


Piotr Kubera
Imię i nazwisko


26.11.2013 r.
data złożenia interpelacji

I N T E R P E L A C J A

Przedmiot, temat interpelacji: Proszę o udzielenie informacji na temat wysokości wsparcia przez Urząd Miasta Płocka Spółki Wisła Płock S.A. Oraz SPR Wisła Płock S.A.
Proszę o odpowiedzi na pytania:
- jak wysokie wsparcie finansowe otrzymała z budżetu miasta Spółka Wisła Płock S.A. Z podziałem na podwyższenie kapitału i na działania promocyjne. Czy w przekazanych środkach są kwoty przeznaczone na utrzymanie stadionu i jakie? Jakie środki Wisła Płock przeznacza na utrzymanie młodzieży?
- jak wysokie wsparcie finansowe otrzymała Spółka SPR Wisła Płock S.A. z podziałem na podwyższenie kapitału i na promocję miasta. Ile środków SPR Wisła Płock przeznaczane są na najem obiektów sportowych? Jakie środki przeznaczone są na utrzymanie młodzieży?   

Uzasadnienie interpelacji: interpelacja ma na celu porównanie przeznaczonych środków na powyższe cele w 2013 r. z propozycjami wynikającymi z projektu budżetu Miasta Płocka na 2014, czy proponowane środki nie są zbyt niskie do utrzymania zarówno poziomu sportowego obu sekcji jak i zachowania płynności finansowej spółek. 

Wnioski, ewentualne źródła finansowania: -

Załączniki: -

Informacje o dotychczasowych próbach i sposobach załatwienia interpelacji:
-

 

/-/ Piotr Kubera
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Piotr Kubera / 2013-11-26 / 1381
data publikacji: 
czwartek, 28 listopada 2013, godz. 09:30
ostatnia zmiana: 
czwartek, 28 listopada 2013, godz. 09:30 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
58 467 993

Stopka