Miejski Zarząd Dróg
OGŁOSZENIA O NABORZE
 
  

  wyszukiwanie
strona główna strona główna

OGŁOSZENIA O NABORZE OGŁOSZENIA O NABORZE

 
lista dokumentów :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGŁOSZENIA O NABORZE DO PRACY W MIEJSKIM ZARZĄDZIE DRÓG W PŁOCKU


Miejski Zarząd Dróg w Płocku uprzejmie informuje osoby zainteresowane podjęciem pracy, iż zgodnie z art. 11 pkt 1 ustawy o pracownikach samorządowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016r., poz. 902) w przypadku każdorazowej potrzeby zatrudnienia pracownika na wolnym stanowisku urzędniczym przeprowadzany będzie otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na dane stanowisko.

Ogłoszenia o naborze umieszczane będą w Biuletynie Informacji Publicznej
(
www.mzd-plock.eu/) oraz na tablicy informacyjnej w Biurze Podawczym (parter), a także na korytarzu (I piętro) w siedzibie Miejskiego Zarządu Dróg w Płocku, ul. Bielska 9/11.

Tym samym prosimy o nieskładanie, bądź nieprzesyłanie do Miejskiego Zarządu Dróg w Płocku swoich ofert pracy w innych przypadkach, aniżeli związanych z ogłoszonym naborem.

Jednocześnie informujemy kandydatów, którzy złożyli swoje oferty pracy, iż po
zakończonej procedurze naboru, oferty niewykorzystane w procesie naboru można będzie osobiście  odebrać w ciągu trzech miesięcy od zakończnia naboru (I piętro, pokój nr 114).

Kwestionariusz osobowy - w formacie PDF

Administratorem danych osobowych jest Miejski Zarząd Dróg z siedzibą przy ul. Bielskiej 9/11, 09-400 Płock. Dane osobowe zamieszczane w aplikacjach o pracę przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych w aplikacjach o pracę jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego, by móc wziąć udział w procesie rekrutacji”.


  

 
drukowanie
   pobierz acrobat reader  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
OGŁOSZENIA O NABORZE
data publikacji: 
piątek, 06 kwietnia 2007, godz. 09:17
ostatnia zmiana: 
wtorek, 20 marca 2018, godz. 07:59 -> historia zmian  (18)
osoba publikująca: 
Witold Jakóbiak - MZD
ilość wyświetleń: 
8 824 311