Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Oświadczenia majątkowe
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE


Zakład Usług Miejskich  MUNISERWIS

Zbigniew Idzik - Dyrektor
Za rok: 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018

 

Zarząd Budynków Komunalnych

Edyta Lewandowska - Dyrektor

Za rok: z z dn. 20.04.2016 | 2016 | 2017 | 2018



Miejski Ogród Zoologiczny

Krzysztof Kelman - Dyrektor
Za rok: z dn. 21.10.2014 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018

Aleksander Niweliński - były Dyrektor
Za rok: 2012 | 2013 | z dn. 15.10.2014

 
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Mirosław Chyba - Dyrektor
Z dnia:  2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018

Izabela Żuchowska - Z-ca Dyrektora
Za rok: 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017

Eliza Dygas - Kierownik Działu Świadczeń Rodzinnych
Z dnia: 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018

Małgorzata Ryncarz - Kierownik Działu Świadczeń Socjalnych
Z dnia: 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018

Adrianna Lipińska - Białaszek
Za rok: z dnia 2.03.2016 | 2016 | 2017 | 2018

Monika Różycka - p.o. Kierownika Działu Świadczeń Socjalnych Za rok: z dnia 29.09.2016 | 2016 |z dn. 31.01.2017

Anna Guzanek - Inspektor
Z dnia: 31.08.2016 | 2016 | 2017 | 2018

Kamil Kozłowski - p.o. Kierownika Działu Dodatków Mieszkaniowych
z dnia: 31.01.2017 | 20172018 | z dn. 8.03.2019 r.

Monika Karwowska - Kierownik Działu Dodatków Mieszkaniowych

z dnia 22.06.2017 r | 2017 | 2018


Miejski Urząd Pracy

Daniel Olender - Dyrektor

Za rok: z dn. 06.03.2019 r. 2018


Daniel Olender - p.o. Dyrektora

Za rok: z dn. 05.03.2019 r. |

Radosław Śliwiński - Zastępca Dyrektora
Za rok: 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018

Daniel Olender - Zastępca Dyrektora
Za rok: 2012 | 2013 | 2014 | 2015 |  z dn. 05.10.2016 | z dn. 23.11.2016 | 2016 | 2017 | z dn. 18.12.2018 r.

Krzysztof Buczkowski - były Dyrektor

z dn. 12.12.2016 | 2016 | 2017 | z dn. 30.11.2018 r.

Jarosław Kozłowski - były Dyrektor
Za rok: 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | z dn. 22.09.2016 r.


 

Dom Pomocy Społecznej

Piotr Ostrowicki - Dyrektor
Za rok: 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | z dn. 25.04.2016 | 2018

Joanna Alberska - zastępca Dyrektora
Za rok: z dn. 10.06.2019 r.

Joanna Alberska - były Dyrektor
Za rok: z dn. 23.05.2016.rz dn. 17.10.20162016 | 2017 | 2018 | z dn. 27.05.2019




Miejski Zespół Obiektów Sportowych

Piotr Gwóźdź - Dyrektor
Za rok: z dn.20.02.2015 | 2015 | z 31.12.2016 | 2016 | 2017

Bartosz Leszczyński - były p.o. Dyrektora
Za rok: z dn. 23.12.2014 | z dn. 23.01.2015

Zbigniew Idziakowski - były Dyrektor
Za rok: z dn. 02.07.2014 | z dn. 01.12.2014

Piotr Tollik - były p.o. Dyrektora
Za rok: z dn. 17.03.2014 | z dn. 22.04.2014

Sebastian Dymek - były p.o. Dyrektora
Za rok: z dn. 03.06.2014 | z dn. 30.06.2014

Andrzej Zarębski - były Dyrektor
Za rok: 2012 | 2013



Miejski Zarząd Dróg

Tomasz Żulewski - Dyrektor
Za rok: z dn. 25.02.2015 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018


Krzysztof Krzyżanowski
Za rok: z dn. 11.07.2014 | 2014

Maria Goździkowska
Za rok: 2012 | 2013 | z dn. 02.09.2014 | z dn. 22.01.2015 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018

Beata Szmulewicz
Za rok: 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018

Jolanta Ziółkowska 
Za rok: 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | z dn. 8.11.2016

Ewa Kowalczyk
Za rok: 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018


Tomasz Prosiński
Za rok: 2012 | 17.09.2013

Magdalena Pietrzak
Za rok: z dn. 11.12.2013 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
 
Piotr Karpowicz
Za rok: z dn. 09.10.2014 | z dn. 21.09.2015

Monika Więcek
Za rok: z dn. 5.01.2017 | 2016 | 2017 | 2018

Katarzyna Sapińska
Za rok: z dn. 18.01.2017 | 2017 | 2018

Blanka Woźnicka
Za rok: z dn. 11.07.2018 |

 

Marek Antoszek - były Dyrektor
Za rok: 2012 | 2013



Straż Miejska
Piotr Umiński - komendant
za rok: z dn. 13.11.2017 | 2017 | 2018

Andrzej Wochowski - były komendant
Za rok: 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | z dn. 14.11.2017

Izba Wytrzeźwień

Bogusław Gostomski - Dyrektor
Za rok: 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018


Ośrodek Opiekuńczo-Wychowawczy

Agnieszka Turkowska - Dyrektor
Za rok: z dnia 28.01.2016 | 2016 | 2017


Ośrodek Opiekuńczo-Wychowawczy
Barbara Jarosz - były Dyrektor
Za rok: 2012 | 2013 | 2014 | z dn. 29.02.2016


Rodzinny Dom Dziecka Nr 1
Sylwia Przyłucka - Dyrektor
Za rok: 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | z dn. 30.06.2019 r.


Rodzinny Dom Dziecka Nr 2

Magdalena Perczyńska - Dyrektor
Za rok: 2012 | 2013 | 2014 | 20152016 | z dn. 30.06.2018

Tomasz Perczyński
Za rok: z dn 29.09.2013 | 2013 | z dn. 28.04.2015


Rodzinny Dom Dziecka Nr 3
Elżbieta Sukiennik-Garkowska - Dyrektor
Za rok: 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | z 27.08.2019
Rodzinny Dom Dziecka Nr 4
Agnieszka Pasikowska - Dyrektor
Za rok: z dn. 30.09.2013 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | z dn. 22.07.2018


Ośrodek Rodzinnej Pieczy Zastępczej
Anna Borkowska - Dyrektor
Za rok: 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018


Zarząd Jednostek Oświatowych
Maciej Krzemiński - Dyrektor
Za rok: 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018


Centrum Widowiskowo-Sportowe

Krzysztof Krakowski - były Dyrektor
Za rok: 2012 | 2013 | 2014 | z dn.29.04.2015

Łukasz Jankowski - były Dyrektor

Za rok: z dn. 29.04.20152015 | z dn. 30.11.2016

Łukasz Zalewski - p.o. Dyrektora

Za rok: z dn. 30.12.2016z dn. 23.01.20172016

 

Zespół Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych
Małgorzata Rutecka - były Dyrektor
Za rok: z dn. 30.07.2014 | 2014 | 2015 | 2016




drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Miejskie Jednostki Organizacyjne
data publikacji: 
środa, 02 lipca 2003, godz. 13:00
ostatnia zmiana: 
czwartek, 05 września 2019, godz. 16:52 -> historia zmian  (488)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Konrad Kozłowski
ilość wyświetleń: 
56 233 494

Stopka