Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Barbara Smardzewska-Czmiel       

                           Płock, dnia 5.04 2018 r.


                                         I N T E R P E L A C J A   Po raz kolejny  zwracam się z prośbą o remont wjazdu  na teren Przychodni Lekarskiej na osiedlu Góry oraz znajdujących się tamże kilku stanowisk parkingowych.
   O powyższą naprawę wnioskuję już od kilku lat (interpelacje, wystąpienia na komisjach merytorycznych i sesjach) i mimo ewidentnej potrzeby podjęcia działań w tej kwestii odpowiedzialny za nieruchomość właściciel czyli SzPZOZ „Św. Trójcy” w Płocku wciąż sprawę bagatelizuje.
A argumenty dot. tej inwestycją mają charakter nie tylko estetyczny ale przede wszystkim chodzi o bezpieczeństwo pacjentów naszej Przychodni. Są to najczęściej osoby starsze, schorowane, często poruszające się przy pomocy laski bądź kuli i dojście do Przychodni po zdewastowanym  terenie jest dla pacjentów realnym zagrożeniem.
Na istniejący od wielu lat skandaliczny stan infrastruktury na terenie Przychodni zwracają uwagę także pacjenci i mieszkańcy.

 

Barbara Smardzewska-Czmiel 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Barbara Smardzewska-Czmiel / 2018-04-06 / 2266
data publikacji: 
poniedziałek, 09 kwietnia 2018, godz. 10:29
ostatnia zmiana: 
poniedziałek, 09 kwietnia 2018, godz. 10:34 -> historia zmian  (1)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
48 035 080

Stopka