Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Barbara Smardzewska-Czmiel       

                           Płock, dnia 5.04 2018 r.


                                         I N T E R P E L A C J A   Po raz kolejny  zwracam się z prośbą o remont wjazdu  na teren Przychodni Lekarskiej na osiedlu Góry oraz znajdujących się tamże kilku stanowisk parkingowych.
   O powyższą naprawę wnioskuję już od kilku lat (interpelacje, wystąpienia na komisjach merytorycznych i sesjach) i mimo ewidentnej potrzeby podjęcia działań w tej kwestii odpowiedzialny za nieruchomość właściciel czyli SzPZOZ „Św. Trójcy” w Płocku wciąż sprawę bagatelizuje.
A argumenty dot. tej inwestycją mają charakter nie tylko estetyczny ale przede wszystkim chodzi o bezpieczeństwo pacjentów naszej Przychodni. Są to najczęściej osoby starsze, schorowane, często poruszające się przy pomocy laski bądź kuli i dojście do Przychodni po zdewastowanym  terenie jest dla pacjentów realnym zagrożeniem.
Na istniejący od wielu lat skandaliczny stan infrastruktury na terenie Przychodni zwracają uwagę także pacjenci i mieszkańcy.

 

Barbara Smardzewska-Czmiel 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Barbara Smardzewska-Czmiel / 2018-04-06 / 2266
data publikacji: 
poniedziałek, 09 kwietnia 2018, godz. 10:29
ostatnia zmiana: 
poniedziałek, 09 kwietnia 2018, godz. 10:34 -> historia zmian  (1)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
148

Stopka