Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Radna Miasta Płocka:                                                                         27.09.2018 r.
Daria Magdalena Domosławska
                       


INTERPELACJAPrzedmiot, temat interpelacji :
Przypomnienie o konieczności zapewnienia stojaków na rowery wraz z wiatą rowerową, szafek zewnętrznych na odzież  dla biegaczy, osób uprawiających Nordic Walking, rolkarzy i rowerzystów, ławeczki z gniazdem USB oraz wiaty umożliwiającej schronienie się przed deszczem podczas treningu  na nabrzeżu wiślanym.


Uzasadnienie interpelacji:
Ponownie na prośbę aktywnych sportowo płocczan, korzystających z terenów nabrzeża wiślanego do uprawiania różnorodnych dyscyplin sportowych proszę o zapewnienia stojaków na rowery wraz z wiatą rowerową, szafek zewnętrznych na odzież  dla biegaczy, osób uprawiających Nordic Walking, rolkarzy i rowerzystów, ławeczki z gniazdem USB oraz wiaty umożliwiającej schronienie się przed deszczem na nabrzeżu wiślanym.
Z odpowiedzi na moją interpelację z dnia 25.01.2018 wynika, że Urząd Miasta Płocka jest chętny do montażu wspomnianych elementów na nabrzeżu wiślanym oraz przy moście Solidarności (w miejscu obleganym przez płockich amatorów sportu). Proszę o informacje kiedy zostaną podjęte działania w powyższym temacie. Uważam, że obecny remont nabrzeża jest doskonałym momentem na uwzględnienie oczekiwań aktywnych płocczan.


                    Daria Domosławska
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Daria Magdalena Domosławska / 2018-09-27 / 2647
data publikacji: 
czwartek, 27 września 2018, godz. 14:54
ostatnia zmiana: 
czwartek, 27 września 2018, godz. 14:54 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
62 146 426

Stopka