Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, 26.06.2015

 

Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta PłockaINTERPELACJA


dotyczy Pana Cezarego Dusio –
Zastępcy Dyrektora MOPS w Płocku


Proszę podać uzasadnienie podjęcia decyzji w sprawie zadaniowego czasu pracy Pana Dyrektora Cezarego Dusio, jak i braku odpowiedzialności za wydawane decyzje administracyjne.
Pan Dyrektor zgodnie z odpowiedzią na moją interpelację nie może podpisywać żadnych decyzji administracyjnych – kto imiennie zgodził się na taki stan rzeczy, z jakiego powodu Urząd Miasta Płocka, zrobił wyjątek dla Zastępcy Dyrektora (pozostali dyrektorzy mają czas pracy wynikający z KP i mogą podpisywać decyzje administracyjne).
Na stronie BIP nie znajduje się oświadczenie majątkowe Z-cy Dyrektora Pana Cezarego Dusio – jako jedynego dyrektora jednostek podległych Urzędowi Miasta Płocka, z jakiego powodu nie publikowane jest oświadczenie majątkowe Zastępcy Dyrektora? Proszę o podanie podstawy prawnej braku wypełniania i publikowania oświadczenia majątkowego Pana Cezarego Dusio.
Tworzenie wyjątku od przyjętych zasad i reguł, które obowiązują pozostałych dyrektorów jednostek podległych Urzędowi Miasta Płocka budzi poważne wątpliwości i rodzi szereg pytań, zarówno od pracowników MOPS, jak i mieszkańców Płocka.
 Dlatego proszę wyjaśnić zasadność tworzenia w przypadku Pana Cezarego Dusio wyjątku w zakresie odpowiedzialności za podejmowane decyzje administracyjne, czasu pracy oraz składania oświadczeń majątkowych.
/-/ Wioletta Kulpa

 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2015-06-26 / 512
data publikacji: 
poniedziałek, 29 czerwca 2015, godz. 14:48
ostatnia zmiana: 
wtorek, 30 czerwca 2015, godz. 07:37 -> historia zmian  (1)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
54 918 792

Stopka