Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Iwona Jóźwicka Radna Miasta Płocka       

                              Płock, 18.07.2018r.


I N T E R P E L A C J APrzedmiot, temat interpelacji: potężne zakorkowanie miasta i utrudniony dojazd do cmentarzy rzymsko- katolickich przy ulicy Kobylińskiego. 


Uzasadnienie interpelacji: w związku z prowadzonymi robotami między w/w cmentarzami powstał przejazd jednokierunkowy (kierunek Wcześniak), który odbywa się po mocno zdezelowanych płytach parkingu przyległego do cmentarza. Mieszkańcy w związku z tym też nie mogą dojechać do cmentarzy.
W dniu dzisiejszym 18/07.18r. nie prowadzone były tam żadne roboty ziemne. W godzinach szczytu powstają gigantyczne korki na ul. Kazimierza Wielkiego, Al. Kobylińskiego i ul. Topolowej. Kierowcy znajdujący się na ul Topolowej, a chcący włączyć się do ruchu w okolicy Rogatek Dobrzyńskich muszą czekać, aż pracownicy Orlenu powracający z pracy, jadący ul. Kazimierza Wielkiego im to umożliwią
Nadmieniam, że w chwili obecnej możemy mówić o gigantycznych utrudnieniach dla kierowców wynikających z prowadzenia robót na wielu frontach ulic: Łukasiewicza, Padlewskiego.
Wnioski, ewentualne źródła finansowania: proszę o znalezienie rozwiązania takiej sytuacji (może ruch kierowany przy pomocy funkcjonariuszy drogówki) UMP, MZD.
Załączniki: brak.

Informacje o dotychczasowych próbach i sposobach załatwienia interpelacji: Pierwsze zapytanie.


Iwona Jóźwicka
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Iwona Jóźwicka / 2018-07-19 / 2505
data publikacji: 
wtorek, 24 lipca 2018, godz. 08:26
ostatnia zmiana: 
wtorek, 24 lipca 2018, godz. 08:26 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
90

Stopka