Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dn. 12.11.2015


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta PłockaInterpelacja


dot. wniosku trzech Klubów Radnych w Radzie Miasta Płocka ws. dofinansowania działalności Biblioteki Zielińskich w Płocku


Podczas sesji październikowej skierowałam pytanie do Pana Prezydenta, czy przeanalizowano już formułę pomocy ze strony miasta w zakresie dofinansowania działalności bieżącej Biblioteki Zielińskich. Niestety nie otrzymałam odpowiedzi na zadane pytanie.
8 października br. Pan Prezydent zaprosił Radnych i Zarząd TNP, aby pochylić się nad wnioskiem trzech Klubów Radnych. Minął ponad miesiąc od dnia naszego spotkania i jest to wystarczający czas, aby przedstawić pewną propozycję, która dawałaby większą stabilizację działalności biblioteki. Tym bardziej, iż jest to ostatni moment tworzenia budżetu na 2016 rok, a o takie zapisy gwarantujące pewne środki na funkcjonowanie biblioteki prosili radni w treści apelu do Pana Prezydenta.
W związku z powyższym proszę o pełną informację w tym zakresie, nad jaką formułą prawną Państwo się zastanawialiście, aby wesprzeć działalność bieżącą Biblioteki Zielińskich, a także czy znalazły się stosowne zapisy w projekcie budżetu 2016 roku.

/-/ Wioletta Kulpa
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2015-11-13 / 697
data publikacji: 
poniedziałek, 16 listopada 2015, godz. 12:05
ostatnia zmiana: 
poniedziałek, 16 listopada 2015, godz. 12:05 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
57 291 628

Stopka