Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, 7 lutego 2019 r.


Anna Derlukiewicz
Radna Rady Miasta PłockaINTERPELACJADotyczy: doposażenia placu zabaw na terenie Miejskiego Przedszkola Nr 16 przy ul. Zgliczyńskiego 8.


Uzasadnienie:
Na wniosek rodziców dzieci, mieszkańców Osiedla Łukasiewicza oraz pracowników Miejskiego Przedszkola Nr 16 przy ul. Zgliczyńskiego 8, zwracam się  z prośbą o rozważenie możliwości doposażenia placu zabaw znajdującego się na terenie Miejskiego Przedszkola Nr 16.
Sprzęty terenowe do zabaw ruchowych były zakupione głównie w 2001 r., 2004 r., 2006 r. Poza tym, że jest ich mało, urządzenia już są wyeksploatowane. Co roku wydawane są środki na ich remont (malowanie, odnawianie).
W obecnej chwili przedmiotowy plac zabaw, jak i ogródek wyglądają bardzo ubogo i mało atrakcyjnie w porównaniu do innych placów zabaw znajdujących się na terenach Miejskich Przedszkoli w Płocku.
Dzięki bezpiecznemu miejscu do zabaw dla przedszkolaków, nauczyciele i wychowawcy mogą proponować swoim podopiecznym więcej różnorodnych form aktywności na świeżym powietrzu, prowadzić ciekawe zajęcia edukacyjne.
Na placu zabaw dzieci poznają świat, eksperymentują, bawią się i śmieją. Jest to miejsce, na którym maluchy mogą rozwijać wyobraźnię, zmagać się z nowymi wyzwaniami, uczyć się współpracy oraz rozwijać  relacje społeczne.
Pragnę poinformować, że w 2017 r. próbowano pozyskać fundusze na przedszkolny plac zabaw z Budżetu Obywatelskiego, ale bez powodzenia.
W związku z powyższym proszę jak na wstępie.Anna Derlukiewicz

drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Anna Derlukiewicz / 2019-02-07 / 143
data publikacji: 
piątek, 08 lutego 2019, godz. 10:07
ostatnia zmiana: 
piątek, 08 lutego 2019, godz. 10:07 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
66 490 739

Stopka