Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dn. 26.06.2015


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta Płocka
INTERPELACJA


dotyczy placu zabaw przy ul. Obrońców Westerplatte


Plac zabaw przy ulicy Obrońców Westerplatte ma podłoże z piasku, zgodnie z informacją uzyskaną w interpelacji z dnia 20.04.2015 znak WOP-I-RO.0003.362.2015.BR według Urzędu Miasta Płocka cyt.: „Brak jest wymagań dotyczących wymiany piasku w strefach pod urządzeniami”.
Urząd Miasta Płocka w ubiegłym roku postanowił o lokalizacji nieogrodzonego placu zabaw z podłoże z piasku, które stanowi wybieg dla kotów i psów (poza wyprowadzanymi przez właścicieli na smyczy). Dzieci bawiąc się na placu zabaw upadają na piasek i siłą rzeczy mają ręce pobrudzone  piaskiem z odchodami zwierzęcymi. W ostatnim tygodniu firma, która działa na zlecenie Urzędu Miasta Płocka dosypała piasek pod urządzenia zabawowe, nie wymieniając go. Czy według Państwa jest to właściwe działanie?
Kto wygrał przetarg na tą działalność usługową oraz jaki jest koszt dosypania piasku na ul. Obrońców Westerplatte w Płocku?
Jeszcze raz apeluję o wymianę piasku pod urządzeniami zwracajmy szczególną nie tylko na ilość montowanych urządzeń, ale dbałość o ich stan i użytkowników.
Proszę jeszcze raz, o jak najszybsze ogrodzenie tego placu zabaw.
/-/ Wioletta Kulpa
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2015-06-26 / 514
data publikacji: 
poniedziałek, 29 czerwca 2015, godz. 15:06
ostatnia zmiana: 
wtorek, 30 czerwca 2015, godz. 07:36 -> historia zmian  (1)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
66 490 532

Stopka