Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Interpelacja 373


Barbara Smardzewska – Czmiel
Radna Rady Miasta Płocka

Płock, dnia 22.08.2007 r.

INTERPELACJA

W dniu 22.08.2007 r lokalne media poinformowały pinię publiczną o przeniesieniu do Radomia usytuowanej dotychczas w Płocku jednostki Centrum Powiadamiania Ratunkowego dla Mazowsza.
Skutki tej bardzo kontrowersyjnej decyzji niewątpliwie będą miały decydujący wpływ na stan bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta, na szybkość i tempo dotarcia z pomocą do chorych osób lub zdarzeń przez stosowne służby, na skuteczność tej pomocy.
Proszę zatem Pana Prezydenta o informację, jakie działania zostały podjęte przez władze miasta Płocka, aby nie dopuścić do pozbawienia Płocka tej jednostki? Jakie przesłanki i argumenty ( o ile są Panu Prezydentowi znane) towarzyszyły przy podejmowaniu przez wojewodę tej decyzji? Czy jest szansa na jej anulowanie?
Proszę także o informację dot. statystyki aktywności płockiego CPR w ciągu trzech lat funkcjonowania jednostki, a także koszty związane z jej działalnością pokrywane z budżetu miasta.

/-/ Barbara Smardzewska – Czmiel
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Barbara Smardzewska - Czmiel / 2007-08-22 / 373
data publikacji: 
poniedziałek, 27 sierpnia 2007, godz. 12:11
ostatnia zmiana: 
poniedziałek, 27 sierpnia 2007, godz. 12:11 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Konrad Kozłowski
ilość wyświetleń: 
66 490 526

Stopka