Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dn. 15.12.2016


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta Płocka
INTERPELACJA


dot. wprowadzenia bezpłatnego miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Starym Rynku


Na wniosek mieszkańców proszę o wydzielenie bezpłatnego miejsca (koperty) parkingowego dla osób niepełnosprawnych przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Płocku.
Teren jest administrowany przez miejską spółkę Agencję Rewitalizacji Starówki, dlatego proszę w imieniu mieszkańców o podjęcie decyzji skierowanej do osób starszych i niepełnosprawnych, których nie stać na zapłacenie opłaty za taxi, a także będąc niepełnosprawnymi ruchowo nie są w stanie dojść do Sanktuarium od najbliższego przystanku autobusowego.
Uważam, że wydzielenie jednego miejsca dla osób niepełnosprawnych nie objętego strefą płatnego parkowania nie wpłynie znacznie na uszczuplenie budżetu spółki, tym bardziej że opłata jest bardzo wygórowana, jeżeli wynosi 5 złotych za godzinę postoju.

 

/-/ Wioletta Kulpa
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2016-12-16 / 1456
data publikacji: 
piątek, 16 grudnia 2016, godz. 11:32
ostatnia zmiana: 
piątek, 16 grudnia 2016, godz. 11:32 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
58 467 975

Stopka