Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dnia 22.06.2017 r.


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta Płocka                   


INTERPELACJA


dotyczy lustra drogowego naprzeciw wyjazdu z drogi wewnętrznej przy bloku Kochanowskiego 3A


W październiku 2016 roku prosiłam o ustawienie lustra drogowego dla mieszkańców osiedla Kochanowskiego, którzy bardzo często korzystają z wewnętrznego wyjazdu przy bloku Kochanowskiego 3A, tu również znajdują się garaże. Widoczność przy wyjeżdżaniu z drogi wewnętrznej jest ograniczona z uwagi na parkujące samochody wzdłuż ulicy Kochanowskiego.
W odpowiedzi Pan Wiceprezydent Piotr Dyśkiewicz  poinformował mnie oraz mieszkańców, że lustro zostanie umieszczone po zatwierdzeniu stałej organizacji ruchu i znalezieniu środków w budżecie miasta. W związku z faktem realizacji nowego budżetu mam szczerą nadzieję, że środki zostały zarezerwowane, proszę o określenie kosztu zakupu i montażu lustra drogowego.
Nadmieniam, że z tego wyjazdu korzysta codziennie kilkadziesiąt osób, natomiast z parkingu wewnętrznego Urzędu Miasta Płocka od ulicy Zduńskiej korzysta niewielka ilość osób, natomiast budżet miasta Płocka mógł udźwignąć koszt zakupu i montażu lustra drogowego dla urzędników wyższego szczebla korzystających z dziedzińca wewnętrznego UMP.
Proszę o informację, kiedy może nastąpić montaż lustra drogowego dla mieszkańców osiedla Kochanowskiego, zaznaczam że szczególnie jest to istotne dla poprawy bezpieczeństwa osób włączających się do ruchu z drogi wewnętrznej.

Wioletta Kulpa
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2017-06-22 / 1737
data publikacji: 
poniedziałek, 26 czerwca 2017, godz. 10:53
ostatnia zmiana: 
poniedziałek, 26 czerwca 2017, godz. 10:53 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
54 918 789

Stopka