Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Piotr Szpakowicz
Imię i nazwisko

Płock, 27.08.2008 r.
data złożenia interpelacji

I N T E R P E L A C J A

Przedmiot, temat  interpelacji:  Wnoszę po raz kolejny o uzupełnienie nawierzchni chodników wzdłuż ulic Batalionu Zośka i Batalionu Parasol.

Uzasadnienie interpelacji:  W dniu 08.08.2007 r. złożyłem interpelację na powyższy temat i  otrzymałem odpowiedź, iż Miejski Zarząd Dróg do końca roku 2007 wykona uzupełnienie chodników w ramach bieżącego utrzymania.
Następnie w dniu 04.02.2008 r. złożyłem kolejną interpelację w przedmiotowej sprawie i otrzymałem odpowiedź z informacją, iż MZD ze względu na roślinność w chwili obecnej nie może wykonać nawierzchni brakujących chodników. MZD zobowiązał się wystąpić do Wydziału Ochrony Środowiska UMP o zezwolenie na wycinkę.
Po kolejnych 4 miesiącach złożyłem następną interpelację z zapytaniem na jakim etapie jest wydawanie decyzji administracyjnej wycięcia roślin. Otrzymałem odpowiedź, iż MZD wystąpił do UMP z wnioskiem o wycinkę. Jednak termin złożenia wniosku był późniejszy niż termin złożenia ostatniej interpelacji. Przez 4 miesiące MZD nie złożył takiego wniosku. Do chwili obecnej sprawa nie jest załatwiona.

 Źródła finansowania:  budżet MZD – w ramach bieżącego utrzymania.

Załączniki: -

Informacje o dotychczasowych próbach i sposobach załatwienia interpelacji:  Złożyłem kolejno interpelacje nr 359, nr 577, nr 754.

/-/  Piotr Szpakowicz
podpis
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Piotr Szpakowicz / 2008-08-27 / 829
data publikacji: 
czwartek, 28 sierpnia 2008, godz. 08:11
ostatnia zmiana: 
czwartek, 28 sierpnia 2008, godz. 08:11 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Konrad Kozłowski
ilość wyświetleń: 
66 490 560

Stopka