Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, 17 lutego 2020 r.


Anna Derlukiewicz
Radna Rady Miasta PłockaINTERPELACJA
Przedmiot, temat interpelacji: Wyznaczenie bezpiecznej drogi do Sklepu „Biedronka” przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych.


Uzasadnienie:
W związku z interwencją Mieszkańców Osiedla „Łukasiewicza” zwracam się z prośbą o wyznaczenie bezpiecznej drogi do Sklepu „Biedronka” przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych. Po przedostaniu się przez przejście dla pieszych Mieszkańcy bezpośrednio znajdują się na ścieżce rowerowej, co stanowi dla nich zagrożenie. Od sygnalizacji świetlnej brak jest chodnika po którym piesi mogliby bezpiecznie dostać się do Sklepu.              

Z relacji Mieszkańców wynika, iż często dochodzi do sytuacji, że równocześnie w obu kierunkach przejeżdżają samochody, a dla nich stwarza to zagrożenie, szczególnie dla osób poruszających się na wózkach dla niepełnosprawnych. Proszę o przeanalizowanie możliwości wjazdu i wyjazdu z ul. Narodowych Sił Zbrojnych do w/w Sklepu w dwóch różnych miejscach, np. w dotychczasowym tylko do wjazdu, a ten, który się znajduje za skrzyżowaniem z ul. Batalionów Chłopskich do wyjazdu. Spowodowałoby to większe bezpieczeństwo dla pieszych. Ponadto proszę o rozważenie możliwości wymalowania „czerwonej strefy” bezpośrednio po przejściu przez jezdnię, tak jak ma to miejsce przy Galerii „Atrium Mosty”.

Załącznik: Fotografie.Anna Derlukiewicz
                                   /-/
                                
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Anna Derlukiewicz / 2020-02-18 / 938
data publikacji: 
wtorek, 18 lutego 2020, godz. 12:31
ostatnia zmiana: 
wtorek, 18 lutego 2020, godz. 12:31 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
66 490 524

Stopka