Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Interpelacja 118

Piotr Szpakowicz

22.03.2007 r.
data złożenia interpelacji

I N T E R P E L A C J A

Przedmiot, temat  interpelacji: Proszę o poprawę bezpieczeństwa na skrzyżowaniu ulic Obejście i Modrzewiowa na osiedlu Wyszogrodzka z rozważeniem zamiany narożnika działki nr ewid.1427 na bez umownie użytkowany przez właścicieli w/w działki teren będący własnością Gminy Płock. Proszę jednocześnie o wykonanie nawierzchni asfaltowej na płytach drogowych łączących ulicę Rzeczną z torami kolejowymi oraz ułożenie tam chodników (poprawa bezpieczeństwa dzieci przechodzących z osiedla do przystanku autobusowego przy ul. Wyszogrodzkiej) .

Uzasadnienie interpelacji: Osiedle istnieje od 40 lat. Infrastruktura techniczna wykonywana była przy udziale mieszkańców. Od niedawna ulice Modrzewiowa i Rzeczna posiadają nawierzchnię asfaltową. Aktualnie budowana jest ulica Obejście.
Zmiana spornego narożnika działki i poszerzenie skrzyżowania znacznie poprawi bezpieczeństwo zarówno pieszych jak i poruszających się tam pojazdów.
Sprawa pilna z powodu prowadzonych aktualnie robót drogowych na ulicy Obejście przylegającej do wyżej opisanego skrzyżowania.     


Wnioski, ewentualne źródła finansowania: -

Załączniki:Mapa – szkic sytuacyjny.

Informacje o dotychczasowych próbach i sposobach załatwienia interpelacji: -

/-/ Piotr Szpakowicz

 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Piotr Szpakowicz / 2007-03-22 / 118
data publikacji: 
piątek, 23 marca 2007, godz. 07:47
ostatnia zmiana: 
piątek, 23 marca 2007, godz. 07:47 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Konrad Kozłowski
ilość wyświetleń: 
62 146 426

Stopka