Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Interpelacja 441

Piotr Szpakowicz

Płock, 17.09.2007 r.

I N T E R P E L A C J A

 Przedmiot, temat  interpelacji: Proszę o wykonanie odrębnego dojazdu do zespołu budynków tzw. „tarasowców” i innych budynków wielorodzinnych realizowanych na osiedlu Zielony Jar m.in. przez MZGM – TBS Sp. z o.o. w Płocku.
 
Uzasadnienie interpelacji: Od kilkunastu miesięcy (od rozpoczęcia budowy tzw. „tarasowców”) pod oknami mieszkańców budynków wielorodzinnych przy ul. Wańkowicza 47, 49, 52 oraz budynków jednorodzinnych przy w/w ulicy przez cały dzień odbywa się ruch samochodami ciężarowymi (wywrotki, betoniarki), ciężkim sprzętem budowlanym (koparki, ładowarki). Towarzyszy mu ogromny hałas i zanieczyszczenia (kurz, a w dni deszczowe błoto).  W wyniku tego zostały zniszczone poziome ograniczniki szybkości.
W związku z oddaniem do użytku realizowanych budynków wielorodzinnych i planach dalszej rozbudowy osiedla w kierunku północnym w najbliższym czasie nastąpi wzrost natężenia ruchu. Spowoduje to zwiększenie poziomu hałasu oraz bezpieczeństwa mieszkańców ul. Wańkowicza.  
 

Załączniki:
Mapka – plan sytuacyjny

/-/ Piotr Szpakowicz
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Piotr Szpakowicz / 2007-09-17 / 441
data publikacji: 
środa, 03 października 2007, godz. 09:30
ostatnia zmiana: 
środa, 03 października 2007, godz. 09:30 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Konrad Kozłowski
ilość wyświetleń: 
66 490 582

Stopka