Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, 5 lutego 2020 r.


Anna Derlukiewicz
Radna Rady Miasta PłockaINTERPELACJA
Przedmiot, temat interpelacji: doświetlenie przejść dla pieszych poprzez montaż znaku     D-6 nad jezdnią z pulsarami ostrzegawczymi i kasetą oświetlającą.

Uzasadnienie:
Zwracam się z uprzejmą prośbą o dodatkowe doświetlenie przejść dla pieszych poprzez montaż znaku D-6 nad jezdnią z pulsarami ostrzegawczymi i kasetą oświetlającą rejon przejścia bądź innego typu rozwiązania na osiedlach Łukasiewicza, Miodowa i Skarpa w ciągu ulic Narodowych Sił Zbrojnych, Batalionów Chłopskich, Bielska, Łukasiewicza, Dobrzyńska.
W przedmiotowej sprawie otrzymuję wiele monitów od Mieszkańców na co dzień korzystających z w/w dróg podczas dojazdów do pracy. Mając na uwadze znaczne natężenie ruchu drogowego na w/w ulicach podczas szczytu komunikacyjnego doświetlenie przejść dla pieszych zapewni widoczność pieszego po zmroku i warunkach ograniczonej widoczności podczas niekorzystnych warunków pogodowych.
Proszę także o podjęcie działań zmierzających do wytypowania przejść dla pieszych do dodatkowego doświetlenia na w/w obszarze miasta Płocka co niewątpliwie przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa pieszego jako niechronionego uczestnika ruchu drogowego.
Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie niniejszej interpelacji.


Anna Derlukiewicz
                                   /-/
                                
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Anna Derlukiewicz / 2020-02-06 / 900
data publikacji: 
piątek, 07 lutego 2020, godz. 11:30
ostatnia zmiana: 
piątek, 07 lutego 2020, godz. 11:30 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
66 490 647

Stopka