Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Tomasz Maliszewski                                

    05.09.2020 r.
                 

INTERPELACJA
Dot. budowy skwerku przy ulicy Wyszogrodzkiej, Alei Piłsudskiego i wiaduktu.Na prośbę mieszkańców Osiedla Wyszogrodzka zwracam się z prośbą o udzielenie informacji na jakim etapie realizacji znajduje się inwestycja pn. budowa skwerku przy ulicy Wyszogrodzkiej, Alei Piłsudskiego i wiaduktu.

Nadmieniam, iż w 2014 roku RMO i ponad 330 osób z Osiedla Wyszogrodzka poparło wniosek o wykonanie skwerku w tym rejonie.
Mieszkańcy we wniosku postulowali o wykonanie ogrodzonego skwerku osiedlowego, wraz z placem zabaw dla dzieci z drzewami, krzewami, ławkami i urządzeniami siłowni na powietrzu dla seniorów.
Uważam, że skwerek wybudowany w takiej formie urozmaici i zachęci dzieci do aktywnego wykorzystania czasu na świeżym powietrzu, umożliwi integrację lokalnej społeczności oraz walkę z otyłością wśród dzieci. Dodatkowo podniesie atrakcyjność tej części miasta i będzie służył jako teren rekreacyjny dla wszystkich mieszkańców tego osiedla.

Mając na uwadze powyższe, proszę o pozytywne ustosunkowanie się do prośby mieszkańców i udzielenie informacji o podjętych działaniach.


                                           /-/ Tomasz Maliszewski
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Tomasz Maliszewski / 2020-09-10 / 1136
data publikacji: 
piątek, 11 września 2020, godz. 12:18
ostatnia zmiana: 
piątek, 11 września 2020, godz. 12:18 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
72

Stopka