Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dn. 23.08.2016


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta Płocka


Interpelacja


Dot. wprowadzenia na stronę internetową Urzędu Miasta Płocka zakładki: ZGŁOŚ DROBNĄ NAPRAWĘ

Spotkałam się w innych miastach na stronach internetowych z zakładką w menu: ZGŁOŚ DROBNĄ NAPRAWĘ. Każdy mieszkaniec może sam zgłosić drobną naprawę np. drogi, latarni (uszkodzenie, wymiana żarówki), która oczywiście może być udokumentowana m.in. zdjęciem, gdyż mieszkańcy nie mają wiedzy o numerach działek miejskich.
Ponadto Urząd Miasta Płocka przyjmując takie zgłoszenie od mieszkańca winien jest mu również informację, jak sprawa została załatwiona. Jeśli podany jest mail zwrotny do adresata, to w ciągu określonego terminu np. 7 dni powinien otrzymać informację, jak sprawa została załatwiona, kiedy usterka zostanie usunięta lub naprawa wykonana. Wprowadzenie takiej zakładki może w znacznej mierze usprawnić komunikację i przyśpieszyć reakcję działania ze strony Urzędu Miasta Płocka i podległych służb.
W związku z powyższym zgłaszam propozycję umieszczenia na naszej stronie Urzędu Miasta Płocka (nie na BIP) w widocznym i oznakowanym miejscu zakładki: ZGŁOŚ DROBNĄ NAPRAWĘ.

 

/-/ Wioletta Kulpa
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2016-08-24 / 1202
data publikacji: 
środa, 24 sierpnia 2016, godz. 13:46
ostatnia zmiana: 
środa, 24 sierpnia 2016, godz. 13:46 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
57 291 629

Stopka