Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dn. 29.05.2015


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta PłockaINTERPELACJA


Przedmiot interpelacji:
Wyznaczenia właściwej granicy działek o nr ew. 8-629/17 i 8-629/20 zlokalizowanych przy ul. H. A. Gradowskiego w Płocku z wniosku Spółdzielni Mieszkaniowej „Centrum” w Płocku.

Uzasadnienie
Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „CENTRUM” w Płocku poinformował mnie, iż dokonano wznowienia postawienia znaków granicznych przy ul. Gradowskiego o nr Ew. 8-629/17 i 8-629/20, których właścicielem jest wspomniana Spółdzielnia.
Zgodnie z dokumentacją, ogrodzenie działek jest przesunięte, kosztem prawowitych właścicieli.
Ogrodzenie działek winno być przesunięte, co daje ok. 300 m2. Natomiast teren przynależny do właścicieli Spółdzielni został zagospodarowany na parkingi budynków przy ul. Sienkiewicza 12 i 14a, administrowanych przez miejską spółkę MZGM-TBS.
Zarząd Spółdzielni „Centrum” zwraca się z prośbą o uregulowanie tej formy bezumownego korzystania z działki nie należącej do MZGM-TBS Sp. z o.o.

Wnioski:
Wnoszę o spotkanie w sprawie uregulowania formy korzystania z części nieruchomości, które nie są użytkowane przez prawowitych właścicieli z udziałem Zarządu Spółdzielni „Centrum” oraz osób upoważnionych przez Pana Prezydenta ze  strony s-ki miejskiej lub pracowników Urzędu Miasta Płocka. Proszę o poinformowanie mnie o terminie spotkania.
Jednocześnie stanowczo domagam się, aby spółka MZGM-TBS traktowała poważnie otrzymywane pisma i na podstawie kpa odpowiadała na kierowaną korespondencję, ponieważ Spółdzielnia „Centrum” nie otrzymała żadnej odpowiedzi na pismo z dnia 28 stycznia 2015 roku.

/-/ Wioletta Kulpa

 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2015-05-29 / 452
data publikacji: 
środa, 03 czerwca 2015, godz. 11:02
ostatnia zmiana: 
środa, 03 czerwca 2015, godz. 11:02 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
57 291 628

Stopka