Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dn. 12.11.2015


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta Płocka


Interpelacjadot. budynku socjalnego zlokalizowanego w Płocku przy ul. Mieszka I-szego

Wielokrotnie zwracano uwagę na lokalizację budynku socjalnego (baraku) przy ul. Mieszka I-szego w środku zabudowy wielorodzinnej, tuż obok wejścia do Szkoły Podstawowej Nr 16. W budynku zamieszkuje obecnie 5 rodzin (9 osób). Stan techniczny tego obiektu jest fatalny.
Dodatkowo mieszkańcy zwracali uwagę na brak oświetlenia ulicznego wzdłuż chodnika okalającego w/w budynek. Mieszkańcy po zmroku obawiają się przechodzić w okolicy tego obiektu.
Budynek jest własnością Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej, która od lat boryka się z problemami z nim związanymi. W obecnej sytuacji część tego budynku jest niezamieszkała.
Proszę o przeprowadzenie spotkania z władzami Spółdzielni i kierownikiem osiedla w celu zweryfikowania osób zamieszkujących w/w barak, aby sprawdzić, czy zostały złożone przez rodziny w nim przebywające wnioski o przydział lokali socjalnych.
Będę wdzięczna za powiadomienie mnie o terminie spotkania, w którym chciałabym uczestniczyć.
W ramach wspólnego porozumienia można zaproponować Płockiej Spółdzielni wybudowanie na miejscu tego budynku parkingu dla mieszkańców, których tak bardzo brakuje w tym obrębie osiedla.

 

 

/-/ Wioletta Kulpa
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2015-11-13 / 717
data publikacji: 
poniedziałek, 16 listopada 2015, godz. 10:03
ostatnia zmiana: 
poniedziałek, 16 listopada 2015, godz. 10:07 -> historia zmian  (1)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
55 217 614

Stopka