Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dn. 20.01.2015


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta PłockaINTERPELACJA

 


dotyczy wykonania oświetlenia dla mieszkańców ulicy Wyszogrodzkiej


Proszę o montaż kilku lamp oświetleniowych dla mieszkańców ulicy Wyszogrodzkiej – sięgacza wiodącego wzdłuż torów kolejowych (od numeru Wyszogrodzka 65).

Uzasadnienie
Mieszkańcy ulicy Wyszogrodzkiej – sięgacza wzdłuż torów kolejowych, od numeru 65 nie mają oświetlenia pomimo wjazdów do swoich posesji nie od głównej ulicy Wyszogrodzkiej. Nie wszystkie rodziny mają wjazdy i wejścia do swoich posesji od głównej arterii drogowej.
Ponadto droga wiodąca do domów jest gruntowa. Proszę o informację, czy uregulowano z PKP wydzielenie drogi służącej do obsługi mieszkańców wzdłuż torów kolejowych. Bardzo proszę o zamontowanie kilku lamp oświetleniowych wzdłuż tego sięgacza. Przy jednej z centralnych ulic naszego miasta mieszkańcy żyją w całkowitej ciemności, szczególnie w okresie jesienno-zimowych jest to teren niebezpieczny dla osób wracających do domu. Proszę o zwrócenie szczególnie uwagi na moją prośbę pod kątem poprawy bezpieczeństwa mieszkańców.


/-/ Wioletta Kulpa

 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2015-01-21 / 111
data publikacji: 
środa, 21 stycznia 2015, godz. 11:03
ostatnia zmiana: 
środa, 21 stycznia 2015, godz. 11:03 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
57 291 643

Stopka