Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Radna Miasta Płocka:                                                                            17.05.2020 r.
Daria Magdalena Domosławska           


INTERPELACJA


Przedmiot, temat interpelacji :
Remont Alei Spacerowej – przedstawienie harmonogramu prac


Uzasadnienie:

Na prośbę mieszkańców Płocka a szczególnie mieszkańców Osiedla Tysiąclecia, Osiedla Łukasiewicza i Osiedla Stare Miasto proszę o przedstawienie harmonogramu działań prowadzących do przeprowadzenia remontu Alei Spacerowej (termin ogłoszenia przetargu, zakres prac, planowany termin rozpoczęcia prac). Mieszkańcy oczekują z niecierpliwością na konkretne informacje i działania. Zdaję sobie sprawę, że środki na remont zostały zabezpieczone w budżecie na 2020 rok ale mieszkańcy czują się zaniepokojeni brakiem konkretnych informacji i obawiają się, że remont będzie odwlekany w czasie. Z uwagi na liczne akty wandalizmu na w/w terenie proszę o uwzględnienie montażu kamer monitoringu miejskiego.                                             

Remont Alei Spacerowej pozwoliłby na połączenie Starego Miasta z Osiedlami Tysiąclecia i Łukasiewicza wspaniałym ciągiem pieszo – rowerowym i zdecydowanie poprawiłby bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów.
Załączniki:  Brak
Informacje na temat prób rozwiązania problemu:
Interpelacje Daria Domosławska: 22.11.2018 Kompleksowy remont alei Spacerowej, wprowadzenie akcentów nawiązujących do najstarszej na świecie organizacji humanitarnej - Polskiego Czerwonego Krzyża oraz nadanie nazwy alei – aleja 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża lub aleja Polskiego Czerwonego Krzyża.
Projekt złożony do VII edycji Budżetu Obywatelskiego pn. Kompleksowy remont Alei Spacerowej i wprowadzenie akcentów nawiązujących do najstarszej na świecie organizacji humanitarnej - Polskiego Czerwonego Krzyża   

 

                               
Daria Domosławska    
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Daria Magdalena Domosławska / 2020-05-21 / 1019
data publikacji: 
piątek, 22 maja 2020, godz. 12:41
ostatnia zmiana: 
piątek, 22 maja 2020, godz. 12:41 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
132

Stopka