Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dnia 11.02.2019 roku


Anna Derlukiewicz
Radna Rady Miasta Płocka

Lech Jan Latarski
Radny Rady Miasta PłockaINTERPELACJA


Przedmiot, temat interpelacji: Wyznaczenie  miejsca i wymalowanie pasów dla pieszych w ciągu ulicy Południowej na wysokości powstałego placu zabaw.

Uzasadnienie:

W imieniu mieszkańców osiedla Wyszogrodzka, w związku z otrzymaną interwencją zwracamy się z prośbą o rozważenie możliwości utworzenia dodatkowego przejścia dla pieszych w ciągu ulicy Południowej na wysokości powstałego tam placu zabaw dla dzieci.
Jesteśmy zdania, że zapewnienie bezpieczeństwa drogowego dla mieszkańców miasta, w tym w szczególności dla najmłodszych jest najważniejsze. Na dzień dzisiejszy brak oznakowanego i wyznaczonego przejścia dla pieszych uniemożliwia bezpieczne poruszanie się w tym rejonie, na wysokości powstałego placu zabaw. Proponowane nowe przejście dla pieszych nie doprowadzałoby do niebezpiecznych sytuacji w ruchu drogowym, albowiem mieszkańcy osiedla i tak przemierzają ulicę w tym miejscu. Przejście dla pieszych w proponowanym przez nas miejscu pozytywnie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców osiedla „Wyszogrodzka”.

 


Anna Derlukiewicz
Lech Jan Latarski
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Anna Derlukiewicz, Lech Jan Latarski / 2019-02-11 / 161
data publikacji: 
wtorek, 12 lutego 2019, godz. 12:20
ostatnia zmiana: 
wtorek, 12 lutego 2019, godz. 12:21 -> historia zmian  (1)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
66 490 681

Stopka