Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Małgorzata Ogrodnik
Imię i nazwisko


18.03.2019r.
data złożenia interpelacji


I N T E R P E L A C J APrzedmiot, temat interpelacji: Montaż bramy wjazdowej na wjeździe prowadzącym do budynku wielorodzinnego przy ul. Sienkiewicza 65 oraz ułożenie kostki brukowej na pozostałym terenie przy tej nieruchomości.


Uzasadnienie interpelacji:

W związku z licznymi interwencjami mieszkańców, zwracam się z prośbą o rozważenie możliwości montażu bramy na wjeździe prowadzącym do budynku wielorodzinnego przy ul. Sienkiewicza 65 oraz ułożenie kostki brukowej na pozostałym terenie przy tej nieruchomości.
Montaż bramy spowoduje zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców gdyż wjazd prowadzi do dość dużej wnęki otoczonej budynkami, w której bardzo często odbywają się libacje alkoholowe co jest bardzo uciążliwe dla mieszkańców, dodatkowo bardzo często jest to miejsce w którym zbierają się osoby nie będące mieszkańcami bloku, która zaśmiecają teren, spożywają alkohol oraz zakłócają ciszę nocną lokatorów bloku, a także już kilkukrotnie miały miejsce uszkodzenia samochodów mieszkańców bloku. Mieszkańcy sygnalizują, że od momentu powstania strefy parkowania, wielu kierowców chcących uniknąć opłaty za postój pozostawia swoje auta właśnie na wjeździe do bloku przy ul. Sienkiewicza 65  blokując wjazd i wyjazd dla mieszkańców. Montaż (np. elektrycznej) bramy wjazdowej rozwiązałby wszystkie w/w uciążliwości z którymi spotykają się lokatorzy.
Proszę również o rozważenie możliwości ułożenia kostki brukowej na pozostałym terenie parkingowym przy nieruchomości przy ul. Sienkiewicza 65, ponieważ część wjazdu i miejsc parkingowych jest wyłożona kostką brukową, zaś pozostała część terenu nadal jest w złym stanie technicznym i stwarza niebezpieczeństwo dla kierowców i ich aut oraz dla pieszych.


Wnioski, ewentualne źródła finansowania: Działania w ramach remontów bieżących,

Załączniki:

- zdjęcie poglądowe,

Informacje o dotychczasowych próbach i sposobach załatwienia interpelacji:
........................................................................................................................Małgorzata Ogrodnik
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Małgorzata Maria Ogrodnik / 2019-03-18 / 273
data publikacji: 
środa, 20 marca 2019, godz. 14:22
ostatnia zmiana: 
środa, 20 marca 2019, godz. 14:22 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
66 490 648

Stopka