Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dn. 09.03.2015


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta Płocka

INTERPELACJA


Dotyczy zadrzewienia Al. Piłsudskiego na wysokości wiaduktotunelu


W dniu 6 marca 2015 roku odbyło się spotkanie Rady Mieszkańców Osiedla Międzytorze podczas którego członkowie zgłosili kilka interwencji, dlatego na wniosek Rady proszę o przeanalizowanie i realizację zgłoszonych słusznych wniosków .
Po zrealizowaniu inwestycji w Al. Piłsudskiego i zmianie oznakowania w zakresie zwiększenia prędkości samochodów poruszających się po tej ulicy (70 km/h) wzrósł poziom  hałasu dla okolicznych mieszkańców. Samochody poruszają się często z jeszcze większą prędkością, a stawianie kolejnych fotoradarów nie będzie tu dobrym rozwiązaniem. Dlatego proszę o podjęcie działań zmierzających do zadrzewienia trasy Al. Piłsudskiego przed i za wiaduktem.
Zadrzewienie wpłynie również na wzmocnienie skarp otaczających ulicę. Dobrym rozwiązaniem w tym zakresie byłaby możliwość zasadzenia krzewów odpornych na warunki atmosferyczne, szybko rosnących, a wybór w tym zakresie jest bardzo duży, co w moim przekonaniu poprawi również estetykę w tym obszarze miasta.

 

/-/ Wioletta Kulpa
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2015-03-09 / 265
data publikacji: 
wtorek, 10 marca 2015, godz. 11:04
ostatnia zmiana: 
wtorek, 10 marca 2015, godz. 11:04 -> historia zmian  (1)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
54 918 789

Stopka