Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dn. 12.11.2015


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta Płocka
Interpelacja


dot. inwestycji  drogowej – budowa łącznika od ul. Okopowej do ul. Wąskiej na osiedlu Radziwie

W dniu 8 maja 2015 wydana została przez Urząd Miasta Płocka decyzja Nr 5/2015 o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej polegającej na budowie publicznej drogi łącznika od ul. Okopowej do ul. Wąskiej. Na ten cel były w budżecie miasta Płocka przeznaczone środki finansowe w wysokości 500.000 złotych. Niestety w ciągu roku budżetowego zostały zdjęte bez podania do informacji mieszkańcom w jakim terminie ostatecznie zostanie ta inwestycja zrealizowana.
W związku z interwencjami mieszkańców proszę o podanie informacji, czy w ramach planowanych wydatków na 2016 rok Prezydent Miasta Płocka zarezerwował środki na realizację tej inwestycji, a także w jakim miesiącu planowane będzie rozpoczęcie wykonania przedmiotowego łącznika.
Przypominam tylko to, co wielokrotnie mieszkańcy osiedla również podkreślają, że zdjęte zostały również środki z ulicy Dobrzykowskiej, a także z budowy ścieżki rowerowej. Oczywiście znając tłumaczenie Prezydenta, iż nie są to środki przypisane tylko i wyłącznie do osiedla, trzeba pamiętać, że mieszkańcy nie wiedzieli, pomimo zapewnień w najpoważniejszym dokumencie, jakim jest budżet miasta na 2015 rok, że w trakcie trwania roku te środki będą zdjęte.


/-/ Wioletta Kulpa
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2015-11-13 / 714
data publikacji: 
poniedziałek, 16 listopada 2015, godz. 10:16
ostatnia zmiana: 
poniedziałek, 16 listopada 2015, godz. 10:16 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
54 918 789

Stopka