Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dnia 11.02.2019 roku


Anna Derlukiewicz
Radna Rady Miasta Płocka
Lech Jan Latarski
Radny Rady Miasta PłockaINTERPELACJAPrzedmiot, temat interpelacji: Instalacja lustra drogowego na wysokości wyjazdu z ulicy Bocznej w ulicę Miłą.

Uzasadnienie:
    W imieniu mieszkańców osiedla Wyszogrodzka, w związku z otrzymaną interwencją zwracamy się z prośbą o rozważenie możliwości zainstalowania lustra drogowego na wysokości wyjazdu z ulicy Bocznej w ulicę Miłą.
Ulica Boczna stanowi drogę jednokierunkową, a jedyny wjazd w ulicę jest możliwy od strony ulicy Słonecznej. Dla osoby kierującej pojazdem wyjazd z ulicy Bocznej bardzo często staje się niemożliwym. Przedmiotowe miejsce charakteryzuje się ograniczoną widocznością dla kierowców poprzez murowane ogrodzenie nieruchomości przy ul. Miłej 9 i uniemożliwia sprawne, a tym samym bezpieczne przemieszczanie się mieszkańców osiedla. Mieszkańcy otwarcie przyznają, że bardzo często wyjeżdżają z zamieszkiwanej ulicy przy ograniczonej widoczności, co w konsekwencji, w latach ubiegłych doprowadziło do kilku kolizji drogowych w tym miejscu.
W poprzedniej kadencji Rady Miasta Płocka, w przedmiotowym temacie interweniował również Pan Michał Twardy, jednak do dnia dzisiejszego problem nie został rozwiązany.

Załącznik: Fotografia ul. Bocznej i ul. Miłej.Anna Derlukiewicz
Lech Jan Latarski
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Anna Derlukiewicz, Lech Jan Latarski / 2019-02-11 / 164
data publikacji: 
wtorek, 12 lutego 2019, godz. 12:03
ostatnia zmiana: 
wtorek, 12 lutego 2019, godz. 12:23 -> historia zmian  (1)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
66 490 658

Stopka