Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Radna Miasta Płocka:                                                                            19.02.2020 r.
Daria Magdalena Domosławska           


INTERPELACJA


Przedmiot, temat interpelacji :
Remont chodników  zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie bloków należących do wspólnoty mieszkaniowej  MZGM TBS sp.zoo  na osiedlu Miodowa w szczególności przy ul. Słodowa 1 i ul. Słodowa 3. 

Uzasadnienie:
Proszę o przeprowadzenie remontów chodników zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie bloków należących do wspólnoty mieszkaniowej  MZGM TBS sp.zoo  na osiedlu Miodowa w szczególności przy ul. Słodowa 1 i ul. Słodowa 3.

Wspomniane bloki znajdują się na terenie, który został ujęty w projekcie Centralnego Parku Rekreacji, jednak na chwilę obecną nie zabezpieczono środków na realizację kolejnego etapu inwestycji. Stan chodników przy blokach ul. Słodowa 1 i ul. Słodowa 3 zagraża bezpieczeństwu pieszych, dlatego proszę o szybką interwencję. 
Warto jest rozważyć sprawdzenie czy remonty prowadzone na innych osiedlach nie spowodowały zdjęcia dobrej jakości kostki polbruk i wykorzystanie jej do remontu chodników na osiedlu Miodowa (znacznie obniży to koszty inwestycji i przyspieszy realizację zadania) .
Uważam, że warto jest etapowo realizować wielki projekt Centralnego Parku Rekreacji (np. chodniki) by podnieść komfort życia mieszkańcom a równocześnie starać się o zabezpieczenie większej kwoty na tą ważną dla mieszkańców inwestycję.
Podjęcie prac powinno zostać poprzedzone rozmową z Radą Mieszkańców Osiedla, przedstawicielami wspólnoty mieszkaniowej i przedstawicielem MZGM w celu omówienia szczegółów  prac.
Załączniki:  Brak
Informacje na temat prób rozwiązania problemu: ------

                  

                                                                       
Daria Domosławska    
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Daria Magdalena Domosławska / 2020-02-21 / 947
data publikacji: 
poniedziałek, 24 lutego 2020, godz. 14:06
ostatnia zmiana: 
poniedziałek, 24 lutego 2020, godz. 14:06 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
66 490 520

Stopka