Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

 

Płock, dn. 12.11.2015


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta Płocka

Interpelacjadot. pustego lokalu przy ul. Jasnej 13A w Płocku, którego właścicielem jest miejska spółka MTBS o powierzchni ok. 176 m2

W 2013 roku oddano do użytku mieszkania komunalne wybudowane przez miejską spółkę MTBS przy ul. Jasnej 13A.
W budynku znajduje się lokal użytkowy o powierzchni ok. 176 m2 w stosunku do którego spółka miała nawiązać umowę najmu na przychodnię opieki zdrowotnej.
Proszę o przedstawienie informacji, jak wyglądały negocjacje cenowe z firmami, które chciały wynająć przedmiotowy lokal, a także dlaczego MTBS wycofał się ostatecznie z wynajmu.
Wszyscy wiemy doskonale, jak często mieszkańcy podkreślali potrzebę funkcjonowania w tym obszarze naszego miasta przychodni podstawowej opieki zdrowotnej, która została zlikwidowana. Niejednokrotnie radni zwracali Panu Prezydentowi uwagę na problem obsługującej niepublicznej placówki Omega, która ma bardzo dużo pacjentów.
Jednak nie mamy bezpośredniego wpływu na funkcjonowanie niepublicznych placówek opieki zdrowotnej. Dlatego zwracam się do Pana Prezydenta o przeanalizowanie tej kwestii, która mnie niepokoi, co w konsekwencji może rzucać podejrzenie pewnego blokowania przez miejską spółkę wynajmu powierzchni na działalność usług zdrowotnych.
W moim przekonaniu powstanie w budynku przy ul. Jasnej 13 przychodni podstawowej opieki zdrowotnej znacznie usprawniłoby życie codzienne mieszkańców Płocka.

/-/ Wioletta Kulpa
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2015-11-13 / 703
data publikacji: 
poniedziałek, 16 listopada 2015, godz. 11:56
ostatnia zmiana: 
poniedziałek, 16 listopada 2015, godz. 11:56 -> historia zmian  (1)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
54 918 790

Stopka