Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, 6.02.2015Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta PłockaINTERPELACJA


dotyczy zakładu produkcyjnego Exdrob w Płocku


Czy do Urzędu Miasta Płocka trafił wniosek o zamknięcie zakładu w Płocku od Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie Delegatura w Płocku lub innej instytucji?
Zakład obecnie zatrudnia blisko 350 pracowników w Płocku, biorąc pod uwagę uciążliwość związaną ze zgłaszanymi skargami od mieszkańców, szczególnie w zakresie odoru, spowodowanie zamknięcia zakładu wywoła skutek braku środków finansowych dla ponad 300 rodzin.
Czy w ciągu ostatnich kilku lat były prowadzone prace związane z przebudowaniem oczyszczalni ścieków lub odbiorem odpadów?
Jednocześnie proszę o informację, czy po restrukturyzacji w ramach Kutnowskich Zakładów Drobiarskich EXDROB Zakład Produkcyjny w Płocku istnieje porozumienie w zakresie nieprzerwanego funkcjonowania zakładu w Płocku przez okres 5 lat?
Zdajemy sobie sprawę, że tereny zakładu są bardzo atrakcyjne pod kątem inwestycyjnym, ale powstawanie kolejnych sklepów wielkopowierzchniowych nie będzie generować tylu miejsc pracy, ile jest w zakładzie produkcyjnym.

 

/-/ Wioletta Kulpa
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2015-02-09 / 182
data publikacji: 
wtorek, 10 lutego 2015, godz. 10:30
ostatnia zmiana: 
wtorek, 10 lutego 2015, godz. 10:30 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
57 291 647

Stopka