Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, 29 listopada 2018 r.


Anna Derlukiewicz
Radna Rady Miasta PłockaINTERPELACJA


Dotyczy: Umieszczenia w harmonogramie bieżącego sprzątania terenu działki o nr ewidencyjnym 395 położonej przy ul. Kossobudzkiego 12.

Uzasadnienie:
W związku z interwencją mieszkańców zwracam się z prośbą o włączenie do harmonogramu bieżącego sprzątania terenu działki oznaczonej w ewidencji gruntów nr 395, położonej przy ul. Kossobudzkiego 12, stanowiącej własność Gminy Miasta Płock. Na przedmiotowej działce znajdował się Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych Nr 7, który został przeniesiony do nowego budynku przy ul. Słonecznej.
Na chwilę obecną teren jest sukcesywnie zanieczyszczany, szczególnie w pobliżu altany śmietnikowej umieszczonej przy ul. Siennickiego, co wpływa niekorzystnie na jego wizerunek.
Każdego dnia obok działki uczęszcza dużo mieszkańców, gdyż przedmiotowy teren znajduje się w bliskim sąsiedztwie Rzymskokatolickiej Parafii św. Jadwigi Królowej, Miejskiego Przedszkola Nr 17, Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego.
W związku z powyższym proszę o podjęcie stosownych kroków w przedmiotowej sprawie.Anna Derlukiewicz
        
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Anna Derlukiewicz / 2018-11-30 / 21
data publikacji: 
piątek, 30 listopada 2018, godz. 11:34
ostatnia zmiana: 
piątek, 30 listopada 2018, godz. 11:34 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
60 645 848

Stopka