Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Prezydent Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Załącznik Nr 4 do zarządzenia nr 5881/06
Prezydenta Miasta Płocka
z dnia 7 listopada 2006r.


RODZAJE PRAC ZLECONYCH, Z KTÓRYCH WYKONYWANIEM MOŻE ŁĄCZYĆ SIĘ DOSTĘP DO INFORMACJI NIEJAWNYCH STANOWIĄCYCH TAJEMNICĘ SŁUŻBOWĄ

1. Rodzaje prac zleconych, z których wykonywaniem może łączyć się dostęp do informacji niejawnych stanowiących tajemnicę służbową oznaczonych klauzulą „poufne”.

1/ prace pomocnicze, techniczne, obsługowe, realizowane na rzecz osób zajmujących stanowiska wymienione w pkt 1 załącznika nr 2 do zarządzenia.
2/ prace polegające na wykonywaniu ekspertyz, analiz, opinii, tłumaczeń, archiwizacji, szkoleń oraz udzielaniu konsultacji, jeżeli do ich wykonania potrzebny jest dostęp do informacji niejawnych stanowiących tajemnicę służbową oznaczonych klauzulą „poufne” lub w wyniku których powstałyby takie informacje.
3/ inne prace, których wykonanie wiąże się z dostępem do informacji niejawnych stanowiących tajemnicę służbową oznaczonych klauzulą „poufne”,

2. Rodzaje prac zleconych, z których wykonywaniem może łączyć się dostęp do informacji niejawnych stanowiących tajemnicę służbową oznaczonych klauzulą ”zastrzeżone”.

1/ prace pomocnicze, techniczne, obsługowe, realizowane na rzecz osób zajmujących stanowiska wymienione w pkt 2 załącznika nr 2 do zarządzenia.
2/ prace polegające na wykonywaniu ekspertyz, analiz, opinii, tłumaczeń, archiwizacji, szkoleń oraz udzielaniu konsultacji, jeżeli do ich wykonania potrzebny jest dostęp do informacji niejawnych stanowiących tajemnicę służbową oznaczonych klauzulą „zastrzeżone” lub w wyniku których powstałyby takie informacje.
3/ inne prace, których wykonanie wiąże się z dostępem do informacji niejawnych stanowiących tajemnicę służbową oznaczonych klauzulą „zastrzeżone”.

 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Załącznik Nr 4 do zarządzenia nr 5881/06
data publikacji: 
piątek, 08 grudnia 2006, godz. 09:30
ostatnia zmiana: 
piątek, 08 grudnia 2006, godz. 09:30 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Konrad Kozłowski
ilość wyświetleń: 
62 146 396

Stopka