Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dn. 23.08.2016


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta PłockaInterpelacjaDot. dalszych planów wykorzystania budynków zajmowanych przez lata przez Policję przy ul. Słowackiego i 1-go Maja

Proszę o informację dotyczącą planowanego przeznaczenia budynków użytkowanych przez Policję w Płocku przy ul. Słowackiego i 1-go Maja w Płocku. Według informacji Pan Wojewoda poprosił Prezydenta Miasta Płocka o określenie przeznaczenia budynków, czy w związku z tym Urząd Miasta Płocka przekazał zwrotną informację w tym zakresie?
W 2014 roku, kiedy budynek przy Słowackiego był zwalniany przez Policję, mieszkańcy byli zaniepokojeni sygnałami, że być może będą zlokalizowane w tym miejscu mieszkania socjalne. Prezydent Miasta Płocka przekazał wówczas radnym projekt uchwały, na podstawie którego w budynku miał być zlokalizowany Inkubator Przedsiębiorczości, co oczywiście się nie stało i uchwała nie została zrealizowana. Jednocześnie na moje pytanie Prezydent wprost odpowiedział, że miasto z tego pomysłu się wycofuje. W takim razie, jakie są plany związane z adaptacją tego budynku i na jakie cele.
Podobna sytuacja występowała z budynkiem przy ul. 1-go Maja, kiedy media obiegła informacja, że Prezydent Miasta planuje wybudować filharmonię w tym miejscu, teraz już słyszymy o zmianie tych planów. Co w takim razie Urząd Miasta Płocka chciałby zaproponować Panu Wojewodzie na lokalizację w tym budynku, którego właścicielem jest Skarb Państwa.

 

/-/ Wioletta Kulpa

 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2016-08-24 / 1203
data publikacji: 
środa, 24 sierpnia 2016, godz. 13:44
ostatnia zmiana: 
środa, 24 sierpnia 2016, godz. 13:44 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
58 467 971

Stopka