Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dn. 8.12.2014Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta PłockaINTERPELACJADotyczy funkcjonowania schroniska dla zwierząt


Wielokrotnie w ostatnim czasie mieszkańcy zwracają się z interwencjami w sprawie funkcjonowania schroniska dla zwierząt. Posłużono się przykładem, gdy 29 listopada /sobota/ br. do Straży Miejskiej zadzwoniła kobieta informując o znalezieniu na przystanku autobusowym pudełka z małymi kotami. Schronisko odmówiło przyjazdu.
W związku z zaistniałą sytuacją proszę o przedstawienie informacji:
- jeśli według regulaminu schronisko przyjmuje zwierzęta jedynie w dni powszednie, to w takim razie, co z sytuacją gdy w okresie zimowym ktoś znajdzie bezdomne zwierzę i zechce zgłosić to do Straży Miejskiej lub bezpośrednio do schroniska?
- jeśli schronisko nie pracuje w weekendy, to dlaczego w weekendy i święta po ulicach przemieszcza się samochód (oznakowany) służbowy schroniska? Czy w weekendy są podejmowane jakieś interwencje, lub załatwiane sprawy służbowe?
- Jaką kwotę na utrzymanie schroniska otrzymuje jednostka organizacyjna prowadząca je tj. SITA PGK Sp. z o.o. ze środków budżetu miasta w latach 2010-2014 i jaka jest ich wysokość planowana na 2015 rok?
- Czy na funkcjonowanie schroniska wpływają inne środki finansowe, poza rzeczowymi darami, np. ze Związku Gmin Regionu Płockiego, a jeśli tak to jakie są to kwoty w poszczególnych latach (2010-2014)?

 

/-/ Wioletta Kulpa

 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2014-12-08 / 6
data publikacji: 
poniedziałek, 08 grudnia 2014, godz. 15:03
ostatnia zmiana: 
poniedziałek, 08 grudnia 2014, godz. 15:03 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
57 291 641

Stopka