Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Zenon Sylwester Wiśniewski
Nr 811

Płock, 09.09.2004 r.

 

INTERPELACJA

Temat: W sprawie przywrócenia właściwego stanu zieleni i porządku terenom znajdującym się w bezpośrednio w  sąsiedztwie Urzędu Skarbowego w Płocku przy 1-go Maja.


Uzasadnienie:  W Płocku przy ulicy 1-go Maja jest nowy, piękny budynek Urzędu Skarbowego. Wielki budynek Urzędu Skarbowego ma zbyt małe parkingi znajdujące się na terenie ich nieruchomości.

Klienci Urzędu Skarbowego posiadający samochody, często z braku miejsc parkingowych parkują swe auta na trawnikach wzdłuż lewej jak i prawej strony 1-go Maja, niszcząc miejską zieleń. Teren w bezpośredniej bliskości na wprost wejścia do US. wygląd nieestetycznie.

Za chwilę zacznie się kalendarzowa jesień i zima przez co stan zieleni, chodników, i nawierzchni jezdni z powodu parkujących tam aut pogorszy się, a nawet może stwarzać zagrożenie bezpieczeństwa na tym odcinku jezdni,
Proszę Prezydent o podjęcie rozmów z kierownictwem Urzędu Skarbowego celem nabycia przez Urząd posesji znajdujących się bezpośrednio przy Urzędzie Skarbowym (róg Alei Jachowicza i 1-go Maja lub róg 3-go Maja z 1- Maja). Nabycie przez Urząd Skarbowy jednej z tych nieruchomości pozwoli na rozwiązanie problemu z parkowaniem aut klientów Urzędu Skarbowego na terenach miejskich, przez co narażeni są oni na mandaty czy holowanie ich źle zaparkowanych pojazdów (stoją tam znaki zakazu zatrzymywania).

Zenon Sylwester Wiśniewski

 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Zenon Sylwester Wiśniewski / 2004-09-10 / 811
data publikacji: 
środa, 15 września 2004, godz. 12:34
ostatnia zmiana: 
środa, 15 września 2004, godz. 12:34 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Konrad Kozłowski
ilość wyświetleń: 
66 490 614

Stopka