Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Adam ModliborskiPłock, dnia 21.01.2019I N T E R P E L A C J A
Przedmiot, temat interpelacji: Zamontowanie poduszki berlińskiej na ulicy Braci Jeziorowskich.

Uzasadnienie interpelacji: Na prośbę mieszkańców proszę o zamontowanie poduszki berlińskiej na ulicy Braci Jeziorowskich przy bloku nr 7 – okolice śmietnika. Ulica Braci Jeziorowskich jest długa, prosta, jednokierunkowa z ograniczeniem prędkości do 20 km/h. Zdarzają się pojazdy jeżdżące ze znacznie większą prędkością – nawet ok 50 km/h.
Dodatkowo jest to droga osiedlowa z gęsto zaparkowanymi pojazdami, – co znacznie utrudnia dobrą widoczność. Skrzyżowanie ww. drogi z drogą biegnącą wzdłuż bloku Braci Jeziorowskich 7 jest równorzędne. Dla samochodów poruszających się „główną” ulicą jest bardzo słabo widoczne, a muszą one ustąpić autom wyjeżdżającym wzdłuż bloku z „bocznej” drogi – ryzyko wypadku na tym fragmencie jest bardzo wysokie – skrzyżowanie zaznaczone na żółto na dołączonej mapce.  
Przy tej ulicy mieszka bardzo dużo dzieci, które bawią się przy drodze często jeżdżąc na rowerach, hulajnogach, rolkach itp. Odcinek drogi „zachęca” kierowców do rozpędzania się - co zagraża bezpieczeństwu dzieci.

W załączeniu – mapka osiedla Międzytorze – okolice Cotexu –ulica Braci Jeziorowskich.


    /-/ Adam Modliborski
 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Adam Paweł Modliborski / 2019-01-21 / 112
data publikacji: 
wtorek, 22 stycznia 2019, godz. 10:13
ostatnia zmiana: 
wtorek, 22 stycznia 2019, godz. 10:13 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
61 815 899

Stopka