Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dnia 25.02.2019roku


Anna Derlukiewicz
Radna Rady Miasta Płocka
Lech Latarski
Radny Rady Miasta Płocka


INTERPELACJA


Przedmiot, temat interpelacji: Zmiana regulaminu Strefy Płatnego Parkowania w Płocku.

Uzasadnienie:

W imieniu mieszkańców miasta Płocka, w związku z pojawiającymi licznymi zapytaniami, zwracamy się z prośbą o rozważenie możliwości zmiany regulaminu strefy płatnego parkowania na terenie miasta Płocka.
Od 2016 roku w naszym mieście funkcjonuje Strefa Płatnego Parkowania,  w ramach której na części obszaru miasta pobierana jest opłata za parkowanie na drogach publicznych. Każdego dnia (od poniedziałku do piątku) jednorazowo można skorzystać z bezpłatnych 30 minut parkowania pojazdu samochodowego.
Użytkownik, który już w chwili zaparkowania auta ma świadomość, że jego postój w strefie będzie trwać dłużej niż 30 minut dokonuje zapłaty za pomocą jednej z wybranych form. Jednakże z chwilą zakupu biletu w systemie samoobsługowym w stacjonarnym parkomacie niemożliwe jest skorzystanie na początku ze wspominanych wcześniej darmowych 30 minut, tak aby opłata z tytułu parkowania była naliczana dopiero po przysługującym bezpłatnym okresie. Proponujemy rozważenie możliwości wprowadzenia zmiany w regulaminie funkcjonowania strefy, która obejmie przedstawiony problem.
Jesteśmy zdania, że zaproponowane udogodnienie dla użytkowników, mieszkańców miasta Płocka z całą pewnością wpłynie korzystnie na funkcjonowanie Strefy Płatnego Parkowania w Płocku.Anna Derlukiewicz
Lech Latarski
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Anna Derlukiewicz, Lech Jan Latarski / 2019-02-24 / 216
data publikacji: 
czwartek, 28 lutego 2019, godz. 12:03
ostatnia zmiana: 
czwartek, 28 lutego 2019, godz. 12:10 -> historia zmian  (1)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
66 490 854

Stopka