Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Zenon Sylwester Wiśniewski
Nr 823

Płock, 15.07.2004 r.

 

INTERPELACJA


Temat: Dot.: remontu mostu im. Legionów Marszałka Józefa Piłsudskiego

Uzasadnienie: We wrześniu zostanie rozstrzygnięty przetarg na remont mostu im. Legionów Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płocku. Miejski Zarząd Dróg w Płocku nie dysponuje pracownikiem posiadającym odpowiednie doświadczenie, wiedzę i kwalifikacje z zakresu nadzoru nad remontem.
 
Zlecenie nadzoru inwestycyjnego osobom z zewnątrz nad remontem pociągnie za sobą duże koszty, mogące dochodzić nawet do  kilkuset tysięcy złotych.

1. Czy wobec tego nie należałoby zatrudnić odpowiedniego pracownika i płacić mu zwykłą pensję przez dwa lata, niż zlecać robotę na zewnątrz? tym bardziej, że zaangażowanie w nadzór przez pracownika wynosiłoby kilka dni w miesiącu. Pozostały czas mógłby poświęcić innym sprawom w MZD. Jednostka zgodnie z twierdzeniami obecnej Dyrektor cierpi na deficyt pracowników w porównaniu do zakresu obowiązków. Cierpi również na brak pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami. Proszę o rozważenie mojej propozycji.

 

Zenon Sylwester Wiśniewski

 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Zenon Sylwester Wiśniewski / 2004-09-10 / 823
data publikacji: 
środa, 15 września 2004, godz. 13:01
ostatnia zmiana: 
środa, 15 września 2004, godz. 13:01 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Konrad Kozłowski
ilość wyświetleń: 
66 490 637

Stopka