Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Radna Miasta Płocka:                                                                            17.05.2020 r.
Daria Magdalena Domosławska           


INTERPELACJA


Przedmiot, temat interpelacji :
Zagospodarowanie terenu i budynku  po Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 (adres Pasaż Roguckiego 1) – kontynuacja tematu


Uzasadnienie:
W nawiązaniu do odpowiedzi uzyskanej na interpelację z dnia 28.11.2019 w sprawie zagospodarowania terenu po Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 (adres Pasaż Roguckiego 1) proszę o informacje czy zostały już zakończone czynności związane podziałem i uregulowaniem stanu prawnego nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Zgliczyńskiego 6/1.
 Na prośbę mieszkańców osiedla Łukasiewicza proszę o podjęcie działań zmierzających do zagospodarowania. Obecnie teren jest dewastowany  i szpeci bardzo osiedle.                 Mieszkańcy osiedla Łukasiewicza zgłaszają notorycznie problemy z brakiem miejsc parkingowych a także brakiem terenu przyjaznego psom (Psi Park). W związku z powyższym proszę o informacje jakie działania i w jakich terminach  zostaną podjęte w celu zagospodarowania budynku (jeśli nadaje się on do użytkowania) oraz wskazanego terenu .
Proszę o informację na jaką działalność zostanie przeznaczony wskazany teren? Uważam, że warto wsłuchać się w głos mieszkańców osiedla Łukasiewicza i wykorzystać wspomniany teren poprawiając im komfort życia na osiedlu.
Załączniki:  Brak
Informacje na temat prób rozwiązania problemu:
Daria Domosławska Interpelacja z dnia 28.11.2019 Zagospodarowanie terenu i budynku  po Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 (adres Pasaż Roguckiego 1)                                 


Daria Domosławska    
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Daria Magdalena Domosławska / 2020-05-21 / 1021
data publikacji: 
piątek, 22 maja 2020, godz. 12:34
ostatnia zmiana: 
piątek, 22 maja 2020, godz. 12:34 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
151

Stopka