Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Interpelacja 396

Krzysztof Buczkowski 
Radny Rady Miasta Płocka

Płock, 28.08.2007 r.

I N T E R P E L A C J A

Przedmiot, temat  interpelacji: Proszę o uaktualnienie i uzupełnienie informacji na anglojęzycznej wersji strony internetowej Urzędu Miasta Płocka, np. w dziale Annual events (sierpień) znajduje się dość obszerny opis festiwalu ASTIGMATIC, którego już od kilku lat nie ma w Płocku (w sierpniu odbył się kolejny Audioriver)!

Uzasadnienie interpelacji: Promocja Miasta Płocka, szczególnie jeśli zależy nam na zagranicznych turystach winna zakładać dostarczanie zawsze aktualnej i rzetelnej informacji. Popularność Internetu sprawia, że turyści w pierwszej kolejności szukają informacji na lokalnych – oficjalnych (urzędowych) stronach WWW, zatem dbając o wizerunek nowoczesnego miasta (vide: sieć WiMax) nie może pozwolić sobie na dezinformację. Ponieważ obcojęzyczne wersje strony urzędowej, zarówno angielska jak i niemiecka rażą swą statycznością, proponuję rozważyć możliwość zamieszczania przez Wydział Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą tłumaczonych streszczeń z najważniejszych/ wybranych zapowiedzi/ relacji zamieszczanych w „polskich” Aktualnościach. Wydaje się również, że warto poinformować zagranicznych turystów o funkcjonujących w mieście Hot – spotach (lokalizacje, sposób dostępu, regulamin i pomoc w języku angielskim).

Wnioski, ewentualne źródła finansowania: -
Załączniki:-
Informacje o dotychczasowych próbach i sposobach załatwienia interpelacji:-

/-/ Krzysztof Buczkowski
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Krzysztof Buczkowski / 2007-08-28 / 396
data publikacji: 
czwartek, 30 sierpnia 2007, godz. 11:15
ostatnia zmiana: 
czwartek, 30 sierpnia 2007, godz. 11:15 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Konrad Kozłowski
ilość wyświetleń: 
66 490 579

Stopka