Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Zenon Sylwester Wiśniewski
nr 493

Płock, 09.01.2004.


INTERPELACJA

Temat: W sprawie wydania zezwolenia firmie Auchan na budowę stacji paliw bezpośrednio przy hipermarkiecie Auchan na Podolszycach Południe w Płocku.


Uzasadnienie: W związku z powyższym mam kilka pytań:
1.Co jest powodem starań firmy Auchan odnośnie budowy stacji paliw na terenach należących do firmy ERA BUD położonej ul. Freda 39 w Warszawie?
2.Czy w pierwotnej komisji zagospodarowania terenów należących do MTBS i przedstawionej koncepcji konkursowej powołanej przez Zarząd Miasta Płocka w 1999 i 2000 roku była zlokalizowana stacja paliw?
3.Kto z urzędników miejskich zajmuje się sprawą wydania zezwolenia i jakiego pracownicy są wydziału? Proszę o podanie nazwiska, funkcji i wydziału w którym pracuje.
4.Proszę o odpowiedzi w tej sprawie dyrektor wydziału urbanistyki, architektury, geodezji i katastru oraz zastępcę prezydenta ds. rozwoju?
5.Proszę o pełną dokumentację będącą w urzędzie związaną z budową stacji paliw w okolicy Auchan w Płocku?
6.Czy lokalizacja kolejnej stacji paliw, pomiędzy dwoma stacjami PKN Orlen na Podolszycach przy ulicy Wyszogrodzkiej to rozsądny ekonomicznie ruch władz miasta Płocka w kontekście dofinansowania budowy nowej przeprawy mostowej i współ finansowania remontu starego mostu na rzece Wiśle w Płocku przez koncern PKN Orlen?


Wnioski:
Jako radny uważam, że radni obecnej kadencji rady miasta Płocka, powinni znać wszystkie sprawy dotyczące tak ważnych spraw inwestycyjnych. Dla mnie jako radnego, niedopuszczalne jest byśmy o podobnych sprawach dowiadywali się z innych, nie zawsze oficjalnych źródeł.


/-/ Zenon Sylwester Wiśniewski
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Zenon Sylwester Wiśniewski / 2004-01-09 / 493
data publikacji: 
środa, 14 stycznia 2004, godz. 13:16
ostatnia zmiana: 
środa, 14 stycznia 2004, godz. 13:16 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Konrad Kozłowski
ilość wyświetleń: 
66 490 712

Stopka