Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dn. 2.01.2017


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta Płocka


INTERPELACJAW roku 2016 Gmina - Miasto Płock udzieliła zamówienia dotyczącego wykonania usługi wdrożenia zintegrowanego systemu teleinformatycznego do obsługi powiatowej części Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego. Dlaczego zamówienie zostało udzielone w pośpiechu w trybie negocjacji z wykonawcą, z pominięciem procedury przetargowej, skoro informacja o konieczności wdrożenia zintegrowanego systemy informatycznego była powszechnie znana od 16 grudnia 2013 roku?

Proszę w związku z tym o udostępnienie w postaci skanów lub kserokopii następujących dokumentów:
 
1. Protokołu z przeprowadzonego w roku 2016 przez Gminę - Miasto Płock dialogu technicznego poprzedzającego wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na: Dostawę i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego do obsługi i prowadzenia części powiatowej Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego wraz z migracją i dostosowaniem posiadanych danych.
2. Umowy zawartej przez Gminę - Miasto Płock w roku 2016, dotyczącej wykonania usługi wdrożenia zintegrowanego systemu teleinformatycznego EWID 2007 do obsługi powiatowej części Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego.
3. Wniosku Wydziału Geodezji z 2016 r. o udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego wykonania usługi wdrożenia zintegrowanego systemu teleinformatycznego EWID 2007 do obsługi powiatowej części Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego wraz z dokumentacją załączoną zgodnie z par. 8 ust. 3 Regulaminu Udzielania Zamówień Publicznych w Urzędzie Miasta Płocka.
4. Dokumentacji potwierdzającej szacowanie wartości zamówienia opisanego w punkcie 3 niniejszej interpelacji.
5. Protokołu z negocjacji z wykonawcą, przeprowadzonych na wniosek Wydziału Geodezji z 2016 r. o udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego wykonania usługi wdrożenia zintegrowanego systemu teleinformatycznego EWID 2007 do obsługi powiatowej części Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego.
6. Protokołu odbioru zamówienia publicznego dotyczącego wykonania usługi wdrożenia zintegrowanego systemu teleinformatycznego EWID 2007 do obsługi powiatowej części Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego, ewentualnie dokumentacja dotycząca dotychczasowego przebiegu odbioru zamówienia./-/ Wioletta Kulpa

 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2017-01-03 / 1478
data publikacji: 
wtorek, 03 stycznia 2017, godz. 11:38
ostatnia zmiana: 
wtorek, 03 stycznia 2017, godz. 11:38 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
55 217 615

Stopka