Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dn. 09.03.2015


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta PłockaINTERPELACJA


Dotyczy wytyczenia drogi i wykonania nawierzchni ul. Wilgi i Zagajnik

W dniu 6 marca 2015 roku odbyło się spotkanie Rady Mieszkańców Osiedla Międzytorze podczas którego członkowie zgłosili kilka interwencji, dlatego na wniosek Rady proszę o przeanalizowanie i realizację zgłoszonych słusznych wniosków .
Uchwała Nr 355/XXI/2012 z dnia 27 marca 2012 roku Rada Miasta Płocka nadała nowe nazwy ulic: Wilgi i Zagajnik – prostopadłe do ul. Granicznej. Tymczasem mieszkańcy budujący swoje domy przy ul. Wilgi i Zagajnik nie mają żadnego dojazdu do swoich działek. Korzystają z uprzejmości jednego z sąsiadów i dojeżdżają przez prywatną działkę, natomiast wyznaczona trasa ulic, których nazwa została nadana uchwałą RMP nie funkcjonuje – jest zarośnięta, nie wytyczona na gruncie. Proszę o uporządkowanie tego stanu i wyraźne wytyczenie drogi (nie tylko na mapie) oraz w miarę posiadanych środków wykonanie jakiejkolwiek nawierzchni, np. utwardzenie żużlem, tłuczniem, kruszywem lub ułożeniem płyt betonowych drogowych nawet z odzysku. Dziś mamy do czynienia z sytuacją, że mieszkańcy ulic Wilgi i Zagajnik nie mają dojazdu do swoich działek i posesji.

/-/ Wioletta Kulpa

 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2015-03-09 / 264
data publikacji: 
wtorek, 10 marca 2015, godz. 11:01
ostatnia zmiana: 
wtorek, 10 marca 2015, godz. 11:01 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
54 918 789

Stopka