Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Michał Twardy
Imię i nazwisko11 września 2017 roku
data złożenia interpelacji
 


I N T E R P E L A C J APrzedmiot, temat interpelacji: Poprawa stanu technicznego ulicy Górnej od strony ulicy Słonecznej.

Uzasadnienie interpelacji:
W związku z interwencją Rady Mieszkańców Osiedla Wyszogrodzka oraz tamtejszych mieszkańców zwracam się o poprawienie stanu technicznego ulicy Górnej – wjazd od strony ulicy Słonecznej przy Parafii św. Józefa w Płocku.

Nawierzchnia opisywanej ulicy składa się z kamieni (Załącznik nr 1), gdzie poprzez wieloletnie użytkowanie ww. ulicy powstało wiele dziur, wyrw. Problem daje się we znaki mieszkańcom prowadzącym pojazdy. Na skutek jakości danej ulicy, poruszanie się wózkiem z dziećmi jest niemożliwe, co stwarza dodatkowe zagrożenie.

Problem zostałby rozwiązany poprzez naprawę stanu technicznego ww. ulicy dzięki chociażby rozłożeniu betonowych płyt. Zważając, iż ul. Dolna zamieszkiwana jest przez rodziny z dziećmi, zwracam się z ogromną prośbą o podjęcie odpowiednich działań w przedmiotowym problemie.

Wnioski, ewentualne źródła finansowania:

Załączniki:
Przedstawiony stan techniczny ul. Górnej od strony ul. Słonecznej przy Parafii św. Józefa w Płocku

Informacje o dotychczasowych próbach i sposobach załatwienia interpelacji:

/-/ Michał Twardy
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Michał Twardy / 2017-09-12 / 1883
data publikacji: 
wtorek, 12 września 2017, godz. 08:55
ostatnia zmiana: 
wtorek, 12 września 2017, godz. 08:55 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
296

Stopka